Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wilde haas gegeten
We schrijven het jaar 1920 waar alles rond sex nog taboe was.Een notaris is bij de dames van plezier geweest en heeft een geslachtsziekte op gelopen. Hij durft er niet mee naar de dokter te gaan want moest dat uitlekken zou het een schande zijn voor zijn toekomst. Einde raad brengt hij toch een bezoek
aan de dokter en zegt:Dokter ik heb een paar dagen geleden wilde haas gegeten en krijg er nu uitslag van tussen mijn benen. De dokter onderzoekt hem en na vijf minuten gaat hij naar de lade haalt er een condoom uit en zegt: Zo mr de notaris als u in het vervolg nog eens wilde haas eet trekt u dit maar over u VORK!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Indiaan (6.98/10)
Een indiaantje vraagt aan zijn vader: "Papa, waarom heet mijn zusje eigenlijk Zonneschijn"?"Omdat zij is gemaakt toen de zon volop scheen".
"En waarom heet mi...
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)
3 Wensen (7.07/10)
In de middeleeuwen rijdt een grote stoere ridder op zijn paard door het bos.Opeens ziet hij een elfje die in een boom vast zit en zichzelf niet kan losmaken.
"Nou", denkt de...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Kleine Piet in de apotheker (7.05/10)
Kleine Piet stormt de apotheker binnen en roept: Drie dozen condooms in verschillende maten! Iedereen staat aan de grond genageld. De apotheker reageert en zegt: Ten eerste: je hoeft niet zo te roepen...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
