Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Jef van de daf
In de tijd toen de dafkes nog vlot van de Band liepen zat de directeur met de handen in het haar want de koning ging op bezoek komen! En hij wist niet hoe hij deze hoogaanstaande persoon moest ontvangen. Hij vroeg raad bij jef, 35 jaar dienst, en zo trouw als een hond: "Oh geen probleem" zegt Jef "ik ken de koning goed ga elke donderdag een potje biljarten met hem.""Ja, ja zal zijn," zegt de directeur, "maar geeft Jef de opdracht de koning goed te soigneren op de dag van het bezoek."
En inderdaad de koning komt naar de fabriek , hij krijgt Jef in de mot en roept: "Hey Jefke, volgende donderdag potje biljarten hé!"
"Amaai" denkt de directeur.
Een half jaar nadien wordt de directeur bij de paus ontboden op audentie. Weer gaat hij ten rade bij Jef. En Jef zegt: "oh de paus ken ik goed in mijn 3 weken vakantie ga ik altijd met hem kaarten."
De directeur lacht maar zegt ok jij komt met mij mee op werkbezoek naar het vaticaan. En inderdaad, ze staan tussen de menigte op het St-pietersplein , de paus krijgt Jef in de mot en roept hem bij zich op het podium.
"Waaw" denkt de directeur. Jef en de paus zijn gemoedelijk aan het babbelen en als Jef zich omdraait ziet hij de directeur tussen de menigte op de grond liggen terwijl het rode kruis hartmassage toedient. Geschrokken baant zich Jef een weg naar zijn directeur. En vraagt Jef aan één van de omstaanders een kleine chinees :Wat is er gebeurd? Ik weet niet zegt de chinees : "Ik vlaag aan meneel weet jij wie meneel naast jef van de daf is?? "
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nonnen Sex (6.36/10)
Een man heeft wel eens gehoord van nonnenseks en wil dat wel eens proberen. Hij gaat naar een klooster en vraagt aan Moeder Overste of ze hier ook aan nonnenseks doen. "Natuurlijk," zegt Moe...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Heiligen bij de hoeren (7.41/10)
De pastoor maakt stiekem een wip met een hoertje. Als hij wil betalen, blijkt dat dat niet nodig is. Integendeel: hij krijgt 25 euro mee naar huis.Een goede kennis van hem, die bisschop is, ga...
Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Het cijfer 7 (7.08/10)
Vandaag zijn er nog veel mensen die, als ze het cijfer zeven schrijven, een horizontaal streepje zetten in het midden van het cijfer. De meeste lettertypes hebben dit echter laten verdwijnen. Maar wee...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
