Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Parkeerplaats
Waarom begraven de belgen nederlanders met het hoofd in de grond en de bennen omhoog?- zo kunnen er fietsen parkeren
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Opblaaspop (6.77/10)
Er komt een man in een seksshop om een opblaaspop te kopen, de verkoper vraagt of hij een blonde, zwarte of bruine wil.De man wil een blonde.
De verkoper vraagt ook of hij ene wil met...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
accidentje (7.13/10)
Een type met 25 pinten achter de kiezen bolt naar huis. Onderweg voelt hij een schok, schiet klaarwakker, trekt zijn auto recht en ziet in zijn achteruitkijkspiegel nog net een marokkaan de berm inkie...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Oerwoud (6.14/10)
3 negers, papa, mama en kindje neger lopen door het oerwoud op naar een rivier waar men volgens men zegt, na het overzwemmen, blank van wordt. Alleen, deze rivier zit vol piranas... Maar toch willen z...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
