Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Handgranaat
Wat moet je doen wanneer een dom blondje een handgranaat naar je toe gooit?-De pin eruit trekken en terug gooien.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Koud op de motor (6.54/10)
Twee mannen zitten op een motor. De ene heeft het koud, en vraagt wat hij daar aan kan doen. De andere motorrijder weet wel een oplossing: "Keer je jas om, dan zit je kraag wat hoger". De ma...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Geest van de lamp (6.96/10)
Een ambtenaar komt bij het opruimen van een lang vergeten archiefkast een oude, koperen olielamp tegen. Als hij het stof ervan af wrijft, verschijnt er bij toverslag een geest die hem drie wensen toes...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Ons ... (6.9/10)
De huishoudster van Meneer Pastoor klopt op de deur van de studeerkamer en gaat naar binnen."Meneer Pastoor, uw maaltijd is klaar."
"Suzanne," zegt Meneer Pastoor ...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
