Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Condoomfabriek
De Nederlandse koningin telefoneert met onze minister van buitenlandse zaken, Louis Michel en vraagt hem : "Louis, ik heb je een gunst te vragen.Ik heb een dringende bestelling. Onze condomenfabriek is buiten dienst, het is een ramp"
"Alléé Beatrix, kalm toch meiske, wat kan ik voor je doen?"
"Wel Louis, ik heb zo snel mogelijk 100.000 condomen nodig om ons enkele dagen uit de nood te helpen."
"Geen probleem Beatrix, ik zal ze je zo snel mogelijk laten toekomen. Onze fabriek hier in Jodoigne draait op volle toeren."
Voor zij inhaakt, zegt Beatrix nog : "De condomen moeten wel oranje gekleurd zijn, want dat is onze vaderlandse trots en moeten 30 cm lang zijn en met een diameter van 8cm."
"Oei", denkt Louis, "Bea wil zichzelf en de hele mannelijke Hollandse bevolking groots voordoen."
Toch belt hij de condomenfabriek in zijn stad. "Hallo Durex, hier Louis Michel!
Ik wil graag 100.000 condomen naar Nederland zenden. Ze vragen of ze in het oranje kunnen zijn" en hij geeft ook de gegeven maten op.
De Baas van de fabriek in Jodoigne roept uit : "Waw! Die zijn geschapen als mammoeten die Hollanders !
Komt in orde Louis, ik zal die bestelling klaarzetten. Is er nog iets tot uw dienst ?"
"Ja, schrijf de volgende tekst op die condomen" : MADE IN BELGIUM SIZE : SMALL
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De Zwitserse berenlul (6.09/10)
Een fors geschapen kerel loopt de kroeg binnen en bestelt een bier. Met een enorm hoge stem wordt de bestelling gedaan. Na een aantal biertjes verder komt de uitbater bij hem en zegt: "zou je nie...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
14 keer Jantje (7.48/10)
Een vrouw gaat samen met haar 14 kinderen naar de kerk.De pastoor vraagt aan de jongste: Hoe noem jij?
Hij antwoord jantje meneer. alsook het tweede, derde ,vierde t.e.m het 14 de kind ...
Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
Arsenicum (7.97/10)
Een dame wandelt de apotheek binnen en vraagt er wat arsenicum."Waarvoor hebt u dat nodig, mevrouw?".
"Om mijn man te vermoorden..."
"Daarvoor mag ik u d...
Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
