Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wij hebben gewoon alles
De schooljuffrouw vraagt in de klas wie er het rijkst is :Polleke als eerste : "Wij juffrouw ! Mijn pa en ma hebben elk een auto, we hebben een mooi huis en gaan veel op vakantie."
Jefke haast zich ook : "Maar juffrouw ! Wij zijn nog veel rijker : mijn pa en ma hebben ook elk een auto, maar ook elk een motor, we hebben een huis en een appartement aan de kust en gaan ook heel veel naar het buitenland op reis. Daarbovenop krijgen wij thuis allemaal een auto als we 18 zijn."
Jantje wacht rustig zijn beurt af : "Juffrouw, wij hebben gewoon alles !!! Mijn zus kwam verleden week met haar nieuwe Marokaanse vriend thuis en weet je wat mijn pa zei nadien ???"
"Dat was nu nog het enige wat we tekort hadden !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
3 keer liegen in 7 woorden (7.87/10)
Hoe kan je 3 maal liegen in 7 woorden?" Eerlijke Marokaan met eigen wagen zoekt werk"...
Mop verder lezen (Je hebt 180% gelezen)
Oerwoud (6.14/10)
3 negers, papa, mama en kindje neger lopen door het oerwoud op naar een rivier waar men volgens men zegt, na het overzwemmen, blank van wordt. Alleen, deze rivier zit vol piranas... Maar toch willen z...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Hoe noem je.. (6.33/10)
Hoe noem je iemand die constant alles steelt ?- Natuurlijk: een kleptomaan
Hoe noem je iemand die constant alles in brand steekt ?
- Heel goed: een pyromaan
...
Mop verder lezen (Je hebt 72% gelezen)