Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zit ie er in?
Op een dag ontmoet Jane,Tarzan in de jungle. Zoals geweten is ze vrijwel onmiddellijk verkocht en uitermate aangetrokken tot deze wildeman en tijdens een gesprek babbelen ze over zijn leven in de jungle en vraagt ze hem hoe hij zijn sexuele noden bevredigt."Wat is dat?", vraagt hij, niet wetende waar ze op doelt.
Ze legt hem onmiddellijk uit wat sex is, waarop hij zegt: "Oh dat, wel ik gebruik meestal een gat in de stam van een boom".
Zichtbaar verafschuwt zegt ze: "Tarzan, je doet het helemaal
verkeerd, maar ik zal je uitleggen hoe je het goed moet doen".
Ze doet haar kleren uit, gaat liggen op de grond en spreidt haar benen. "Hier",zegt ze,"hiermee moet je dat doen!"
Tarzan doet zijn lendendoek uit, gaat een stap dichterbij staan en geeft haar plotseling een krachtige trap in het kruis.
Jane rolt in het rond van de pijn, en wanneer ze uiteindelijk
een beetje tot positieven komt, vraagt ze: "Waarom in godsnaam deed je dat nu?"
"Gewoon checken of er geen eekhoorn in zit!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De Zaagbeweging (7.28/10)
Er zit een man boven op zijn huis, zijn dak te maken en wil de zaag hebben. Dus hij schreeuwt naar beneden en vraagt om de zaag. Maar de man beneden begrijpt hem niet, dus de man boven gebruikt gebare...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Ben ik lesbisch? (7.37/10)
Een dronken man zit in een cafe aan de bar. Er komt een zeer mooie jonge vrouw binnen. Ze gaat in een hoek aan een tafeltje zitten. De man fluistert tegen de barkeeper: "Geef die vrouw eens wat t...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Vreemdelingenlegioen (8.02/10)
Een nieuweling wordt naar het vreemdelingen legioen in de woestijn gestuurd... De commandant leidt hem rond. Nadat ze alles gezien hebben op een kleine barak na, vraagt de nieuwe: "Wat zit daarin...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
