Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Appelpitten
Een vrouw eet appelpitten in het park.Een man vraagt haar waarom ze dat doet.
Zegt de vrouw: daar wordt je slim van.
De man is nieuwsgierig en zegt: kan ik er 5 kopen?
Dat is dan 5 euro laat de vrouw weten.
De man betaalt en eet ze op.
Even later zegt hij:maar voor 5 euro had ik eigenlijk kilo's appels kunnen kopen en had ik de pitten gratis bij gekregen.
Zegt de vrouw: ziet u wel het begint al te werken
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Schildpadje (7.55/10)
In een bos klimt een schildpadje in een boom. Boven in de boom aangekomen gaat ie op een tak zitten. Dan springt hij er vanaf, en natuurlijk dondert hij loodrecht naar beneden, keihard op de grond. Ge...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Kameel in de verte (7.13/10)
Een man in de woestijn heeft ontzettende zin om eens met iemand naar bed te gaan. Maar er is helemaal niemand in de woestijn. Dus na een paar dagen ziet hij een kameel staan, maar toch waagt hij het ...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Chihuahua aangesmeerd (7.72/10)
Twee vrienden hebben elk een hond. De ene heeft een Dobermann Pincher en de andere een Chihuahua. De man met de Dobermann zegt tegen zijn vriend: "Laten we ginder in dat restaurant iets gaan eten...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)