Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
100 Joden in kevertje
Hoe stop je 100 joden in een kevertje?- Zeg dat Hitler aankomt.
Hoe krijg je ze er weer uit?
- Zeg dat het op gas loopt.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bill Gates (6.51/10)
Bill Gates komt een keertje in Brussel. Uiteraard bezoekt hij de hoertjes. Op een gegeven moment kleedt hij zich dus uit, maar op het moment dat hij z'n onderbroek laat zakken begint de hoer ineens ha...Mop verder lezen (Je hebt 46% gelezen)
Eekhoorntjes achter Dutroux (6.2/10)
Marc Dutroux loopt door het bos in Luik, opeens ziet hij dat er een eekhoorntje achter hem aan loopt, maar ach Marc denkt dat kan toch geen kwaad (ik ben immers een grote bink). Maar tot Marc's grote ...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Tragedie of Accident? (8.02/10)
President Bush bezoekt een lagere school, 4e leerjaar. Ze zijn aan het discussiėren over de betekenis van bepaalde woorden. De leraar vraagt aan Bush om de discussie te leiden over het woord 'tragedie...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
