Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nieuwe job
Een Engelse toerist neemt een taxi om van de luchthaven in Zaventem naar z'n hotel in Brussel te gaan. Ze rijden voorbij het Atomium en de passagier achter in de taxi wil de chauffeur wat vragen over het imposante bouwwerk, dus tikt hij de man even op z'n schouder om de aandacht te trekken. De taxichauffeur geeft een geweldige schreeuw en verliest de macht over het stuur. Het voertuig mist op een haartje na een tram, ramt bijna een huis, alvorens op het trottoir tussen tientallen driftig fotograferende Japanners tot stilstand te komen.Het is even stil in de taxi.
Dan zegt de chauffeur: "Meneer, wilt u dat nooit meer doen. Ik ben me dood geschrokken." De passagier zegt dat hij niet had geweten dat de chauffeur zo zou schrikken van een klein tikje op z'n schouder. Waarop de bestuurder zegt: "Het is uw schuld niet hoor meneer. Maar vandaag is mijn eerste dag als taxichauffeur.
Hiervoor heb ik 25 jaar lijkwagens gereden".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Kannibaal in het ziekenhuis (6.74/10)
Er ligt een kannibaal in het ziekenhuis. De zuster komt langs om te vragen wat hij wil eten. Waarop de kannibaal antwoordt: "Doe maar drie benen." De zuster raakt in paniek en rent naar de d...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Koolmijnen (7.06/10)
In de vacture van deze week staat te lezen: "Mijnwerkers met ervaring gevraagd." Drie goeie kameraden, al een lange tijd werkloos, komen samen en ze bespreken het om zich te gaan aanbieden v...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Glazen oog ziet alles (6.49/10)
Een man met een glazen oog maakt elke ochtend nadat hij net is opgestaan zijn glazen oog even nat voordat hij deze in zijn oogkas plaatst. Op een zekere morgen nadat hij wakker is geworden en besluit ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)