Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nog maar 3 pintjes
Op een zonnige woensdagmorgen rijdt Bert op de ringweg tegen Jan aan. Alleen, Jan kwam van rechts en is heel erg geschrokken. Er zit dan ook een fikse deuk in Jan's auto."Nou, om even van de schrik te bekomen, zegt Bert, trakteer ik je op een frisse pint in dat cafe verderop.'' Jan stemt in en even later zitten de 2 mannen in het cafe. Na een half uur heeft Jan al 3 pintjes op maar, Bert nog geen een! ''Moet jij geen pintje Bert?'' vraagt Jan. ''Nee hoor, zegt Bert, ik ga nu de politie bellen!''
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
goede bedoelingen (7.2/10)
Het is winter en bitterkoud. Een vogeltje is er zo erg aan toe dat hij geen fluittoontje meer kan voort brengen. Een eend die het vogeltje zo ziet bibberen krijgt medelijden en zegt tegen zichzelf : I...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Totalloss (6.9/10)
Komt een vrouw met haar zoontje bij de dokter.Dokter: "Zegt u het maar mevrouw?"
Vrouw: "Mijn zoontje heeft pijn in zijn hoofd, benen, billen, armen,..." en zo gaa...
Mop verder lezen (Je hebt 41% gelezen)
Schat, lieveling, duifje... (7.98/10)
Een ouder echtpaar nodigde de buren uit om te komen eten. Telkensals de oude man zijn vrouw iets vroeg, begon hij met 'schat', 'lieveling', 'duifje', 'honnepon' enzovoorts.
De buren war...
Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
