Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Slapen na de sex
Hoeveel procent van de mannen valt na de sex in slaap?75%... en weet je waarom exact zoveel?
25% de rest moet eerst nog naar huis!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bijbestellen (7.57/10)
Een bedrogen echtgenoot stelt de minnaar van zijn vrouw voor de keus: "Wat hebt u hierop te zeggen", zegt hij en laat hem de foto's zien die een privé detective gemaakt heeft. "Hier, ki...Mop verder lezen (Je hebt 39% gelezen)
Dildo voor een blondje (7.7/10)
Eigenaar van een sexshop moet even weg en vraagt zijn buurman om even op de winkel te passen. Komt er een blanke vrouw binnen en vraagt: 'Wat kost die witte dildo?' Buurman antwoordt '25 Euro'. 'En wa...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Gebarentaal (6.62/10)
Een bouwvakker die op de derde verdieping van een gebouw aan het werk is heeft een handzaag nodig en ziet op de eerste verdieping een collega staan. Hij roept op hem maar door het helse lawaai op het ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
