Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wie zei dat?
Op een gewone schooldag ...- De juf vroeg: Wie weet wanneer en door wie America is ontdekt.
- Jantje: Mevrouw ... Mevrouw !!!
- Ja Jantje ...
- 1492 - Christof Columbus
- Zeer goed
De juf wou dit op het bord schrijven maar haar krijtje brak, ze ging krom en opeens ... AMAAI DAAR WILLIK MEN SIGAAR WEL ES INSTEKEN werd er geroepen uit de klas
WIE ZEI DAT ??? vroeg de juf kwaad
Jantje: Mevrouw .... Mevrouw ... 1998 - Bill Clinton!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bush & Sadam in de clinch (7.67/10)
George W. Bush (USA) komt bij Sadam Hoessein (Irak) op bezoek. Ze zitten samen aan tafel. Ziet Bush een knopje op de tafel en vraagt aan Sadam wat dat is. Zegt Sadam: 'Probeer maar, en kijk wat er geb...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Osama Bin Laden in de hel (8/10)
Afghanistan is volkomen platgebombardeerd door de VS. Osama Bin Laden heeft het niet overleefd. Al snel klopt hij aan op de poorten van de hel. De duivel bekijkt hem eens en zegt: "Eigenlijk zit ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Sinterklaas' cadeautjes (8.01/10)
Een agent staat met zijn paard voor het rode stoplicht te wachten. Naast hem staat een kleine jongen op zijn fietsje. De agent kijkt naar beneden en zegt: "Mooi fietsje heb je daar, zeker van Sin...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
