Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Rijbewijs halen
Wat krijgt u als u niet geslaagd bent voor u praktische proef?- Een nummerplaat met gele achtergrond en zwarte letters.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De 3 dorstige vampieren (6.89/10)
Er zitten 3 vampieren op een dak wat bij te praten. Plotseling zegt de eerste: "Ik heb dorst!" waarna hij rechtspringt en wegfladdert... 2 uur later komt hij terug, met heel zijn mond onder ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
stille inbreker (7.06/10)
Een man komt op het politiebureau met de vraag of hij de man kan spreken die de nacht ervoor bij hem thuis had ingebroken.."Nee, dat gaat niet, je krijgt je kans in de rechtzaal!"
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Snelheidsrace voor Andersvalid (7.22/10)
Op de snelweg staat een invalidewagentje met pech. Een BMW naast hem stopt en vraagt of hij moet slepen. “Nou, graag!” zegt de man van het invalidewagentje, “maar als je te hard gaat, dan toeter ik we...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
