Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wie deed het?
Drie aankomende ingenieurstudenten discussiƫren over de vraag; wie heeft het menselijk lichaam ontworpen?De eerste: "Dat moet een machinebouwer geweest zijn, kijk naar al die gewrichten en bewegende onderdelen."
De tweede: "Nou ik denk dat het een electricien was, kijk naar al die zenuwen en verbindingen."
De derde: "Ik denk dat het een projectontwikelaar geweest is, wie anders laat een chemisch-afval-leiding door een recreatiegebied lopen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Is je man timmerman? (7.58/10)
Een jonge vrouw bemerkt bij opmaken van haar toilet allemaal zwarte stipjes op de binnenzijde van haar billen. Enigszins ongerust belt ze haar dokter die haar aanraadt om onmiddelijk op bezoek te kome...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
U heeft alzheimer (6.78/10)
Komt er een man bij de dokter.Hij voelt zich niet zo lekker en vraagt de dokter om een uitgebreid onderzoek.
Na 14 dagen moet hij terug komen voor de uitslag.
De dokter kijkt ...
Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
Winderigheid (7.86/10)
Een klein oud vrouwtje gaat naar de dokter en zegt: "Dokter, ik heb een probleem met "scheetjes laten", het stoort mij eigenlijk niet, want mijn winden zijn altijd stil en ze ruiken nie...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
