Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een nieuwe Nissan
Er komen 2 blondjes bij een Nissan dealer en ze kopen er een nieuwe Nissan.Aan het eind van de middag gaat de eigenaar van het bedrijf naar huis en hij ziet dat de 2 blondjes nog op de uitrit van de garage staan. 'Geen erg' denkt de eigenaar en hij gaat naar huis.
De volgende ochtend ziet hij dat de 2 blondjes er nog steeds staan en gaat hij naar ze toe. Hij vraagt: 'Dames waarom staan jullie hier nou nog steeds?'
Waarop 1 van die blondjes zegt: 'Sja wij hebben gehoord dat als ge hier een auto koopt, dat ge flink genaaid wordt, en daar wachten we nu op!'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bruin blondje (7.49/10)
Drie domme blondjes lopen door een gevaarlijk oerwoud.Op een bepaald moment komen ze aan een rivier die ze moeten
oversteken. Maar niets is zonder gevaar, in de rivier leven namelijk ...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Toch een slim blondje (7.8/10)
Een blondje en een advocaat zitten in het vliegtuig. Het blondje is moe en wil wat slapen, maar de advocaat stelt haar voor een spelletje te spelen. Het blondje weigert en draait zich om om wat te sla...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Nu gaat het gebeuren! (7.64/10)
Een man gaat een avondje uit met een blondje.Aan het eind van de avond zitten ze in zijn auto ergens in een bos.
Ze beginnen te vrijen en alles "ziet er goed uit."
De m...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)