Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ontbijt op bed of neuken?
Een man tegen zijn vrouw: Schatje, ontbijt op bed of neuken?Vrouw antwoordt: Neuken, want mijn kut is rapper proper dan mijn keuken!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Spaghetti (7.7/10)
Een dokter heeft een slippertje met zijn verpleegster. Op een goede (of slechte) ochtend meldt zij hem dat ze zwanger is. Aangezien de dokter niet wil dat zijn vrouw maar de minste onraad ruikt, geeft...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Snelle Henkie (7/10)
In een dorpje op het platteland komt een nieuw meisje te wonen. Ze wordt al vrij snel door haar nieuwe vriendinnen gewaarschuwd voor snelle Henkie. "Die is zo verschrikkelijk snel, voor je het we...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
20 jaar cel (6.6/10)
Een blanke en een neger worden dezelfde dag tot 20 jaar opsluiting veroordeeld en worden samen in een cel geplaatst. Omdat 20 jaar toch wel erg lang is en omdat mannen nu eenmaal behoeften hebben besl...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
