Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Neus langer dan uwe piet?
Een man tegen zijn vrouw in bed: Kom eens op mijn gezicht zitten.Vrouw antwoordt: Is uwe neus dan langer dan uwe piet?
Man opnieuw: Nee, maar uw kut riekt wel beter dan uwen adem.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Sextaal (7.66/10)
Rudy en Jacqueline willen niet openlijk over seks praten met hun kinderen van vier en zes jaar oud erbij. Daarom spreken ze daarvoor geheimtaal af. Op een dag zegt Rudy tegen dochter Katja: "Zeg ...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Een leven redden (6.59/10)
Een hoertje staat te tippelen en steekt de weg over zonder te kijken. Ze wordt nog net op tijd vanonder een aanstormende bus weggerukt door een oude man en is hem hiervoor zeer dankbaar. "Duizend...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
De SM schuur (6.29/10)
Er zit een man aan de bar van een café een biertje te drinken en naast hem komt een vent staan die helemaal in het leer gekleed is, compleet met leren pet en kettingen. De man met het biertje zit hem ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
