Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Big Brother: Hanz' zelfmoord
Hanz van Big Brother heeft zelfmoord gepleegd !!! Weet ge hoe?Aan een bonzai boom !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bill Gates (6.51/10)
Bill Gates komt een keertje in Brussel. Uiteraard bezoekt hij de hoertjes. Op een gegeven moment kleedt hij zich dus uit, maar op het moment dat hij z'n onderbroek laat zakken begint de hoer ineens ha...Mop verder lezen (Je hebt 46% gelezen)
Prominenten in de hel (7.55/10)
G.W. Bush en Tony Blair zijn op staatsbezoek in Wallonië en Elio di Rupo leidt hen rond in een luxe touringcar. Op een bochtig weggetje in de Ardennen loopt het mis: de bus raakt van de weg en stort t...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
OP AUDIENTIE (6.29/10)
Mr Ferrari sterft en komt bij Sint Pieter. Hij vraagt een audiëntie aan bij Jezus. Na lang zagen gaat St Pieter akkoord en Mr Ferrari begint zijn beklag te maken. Maar waarom heb jij nu in Godsnaam de...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
