Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Militaire keuring
Er zat in 1960 een jongen bij de keuringsarts voor militaire dienst.De arts vroeg de jongen wat hij in militaire dienst wil gaan doen.
"Ik wil graag generaal worden," zegt de jongen.
"Ben je gek?" zegt de arts.
Zegt de jongen: "Is dat vereist dan?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Last van buikpijn (7.64/10)
Zegt een man tegen dokter: 'ik heb zware last van buikpijn!' Geen probleem' zegt dokter, 'ik zal je een suppootje toedienen, buig je maar voorover. De man buigt zich voorover en de dokter dient het s...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
De "ijverige" ambten (6.31/10)
Een "chef" op 't Ministerie wil "de werklust en de motivatie" van "zijnpersoneel" een beetje "OP-PEPPEN"
Hij gaat naar de "openbare ...
Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
3 ambetenarenwensen (7.49/10)
Een ambtenaar is achter z'n bureau te suffen in het middagzonnetje. Opeens ziet hij een spin en denkt: Die ga ik dood trappen. Net op het moment dat hij z'n voet wil neerzetten hoort hij de spin met e...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
