Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ventilerende neger
Dit verhaal gaat over een vrouw die er nooit in slaagt klaar te komen wanneer ze met haar man de liefde bedrijft. Op een dag zegt ze hem : "Schat, deze nacht heb ik een ongelooflijke droom gehad. We waren in volle aktie en ondertussen zat er bovenop de kleerkast een neger die met een grote waaier voor afkoeling zorgde. Ik heb toen een ongelooflijk orgasme gehad!"Dus besluit het koppel om haar droom te concretiseren. In 't stad aan een verkeerslicht vinden ze een kast van een neger; ze stellen hem tegen betaling hun plan voor en hij aanvaardt om te "ventileren" terwijl zij neuken. Thuis gekomen gaan ze direkt naar de slaapkamer. Het paar begint te paren, terwijl de neger de waaier bedient. Spijtig genoeg zonder resultaat. De vrouw komt nog steeds niet klaar.
Vervolgens stelt zij aan haar man voor om te ruilen met de neger. Ietswat verbaasd van dit voorstel, stemt haar man uiteindelijk toch toe. Aldus gebeurt en de man neemt de waaier ter hand om te ventileren. Korte tijd later begint de vrouw te huilen van genot en krijgt een dijk van een orgasme, terwijl haar man nog steeds verrukt met die waaier tekeer gaat.
Als ze beide klaarzijn komt de man terug van zijn kleerkast, gaat naar de neger en zegt : "Heb je nu gezien hoe je moet ventileren? Stommerik !"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
FF pijpe... (7.93/10)
Een jongen brengt zijn vriendin terug naar huis nadat ze samen uit zijn geweest. Als ze bij de deur komen leunt hij nonchalant met een hand tegen de muur en zegt tegen haar: "Schat, waarom pijp j...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Twee buitenaardse wezens (7.48/10)
Twee buitenaardse wezens landen op aarde. Ze parkeren hun vliegende schotel vlakbij een benzinestation en samen gaan ze op verkenning uit, op zoek naar aardlingen. Bij het benzinestation spreekt de vo...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Sex in het donker (7.93/10)
Er was eens een koppel dat 20 jaar getrouwd was. Iedere keer als ze de liefde bedreven drong de man er op aan om de lichten uit te doen. Na 20 jaar begon de vrouw dat vreemd te vinden, en ze besloot o...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
