Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Functie van de eikel
Twee mannen doen na elkaar een examen seksuologie.De eerste komt na 1 minuut teleurgesteld buiten.
De tweede moet naar binnen en komt blij na 1 minuut buiten.
De tweede zegt: "Wat simpel, ze vroegen wat de eikel voor functie had en ik had het goed, voor optimaal genot bij de vrouw."
"Ooh is dat het",zegt de eerste "Ik dacht dat het was om te voorkomen dat je hand eraf schiet."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik wil een man! (7.46/10)
Op een avond hoort jantje lawaai in de slaapkamer van zijn zus. Hij sluipt naar haar slaapkamerdeur en piept door het sleutelgat. Hij ziet zijn zus allerlei bewegingen maken onder de deken al roepend:...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Vibra-tor (7.9/10)
De juffrouw voor de klas zegt tegen de kinderen: 'Vandaag gaan we het over een bepaald soort dieren hebben, en wel over torren. Wie kan mij een tor noemen?' Bertje steekt zijn vinger op: 'De water-tor...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
De 3 keurige jongetjes (7/10)
Een meisje mag thuis een feestje geven, maar ze heeft hele strenge ouders. Ze roept de drie belhamels van de klas bijeen en zegt dat ze zich keurig moeten gedragen. De drie jongens gaan naar het huis ...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
