Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Functie van de eikel
Twee mannen doen na elkaar een examen seksuologie.De eerste komt na 1 minuut teleurgesteld buiten.
De tweede moet naar binnen en komt blij na 1 minuut buiten.
De tweede zegt: "Wat simpel, ze vroegen wat de eikel voor functie had en ik had het goed, voor optimaal genot bij de vrouw."
"Ooh is dat het",zegt de eerste "Ik dacht dat het was om te voorkomen dat je hand eraf schiet."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vreemdelingenlegioen (8.02/10)
Een nieuweling wordt naar het vreemdelingen legioen in de woestijn gestuurd... De commandant leidt hem rond. Nadat ze alles gezien hebben op een kleine barak na, vraagt de nieuwe: "Wat zit daarin...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Effe masturberen (7.96/10)
Een Nederlander leest in een of ander erotisch tijdschrift dat je de daad kan verlengen door vooraf te masturberen. Hij besluit dezelfde avond na het werk de proef op de som te nemen, maar zit nog met...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Ballerina met okselhaar (6.98/10)
Er komt een lelijke vrouw een cafe binnen, ze is helemaal bezweten en ze heeft OKSELHAAR.Ze steekt haar hand op en zegt, wie wil deze mooie dame op een biertje trakteren?
een dr...
Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
