Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een nieuwe secretaresse
Een man komt thuis van zijn werk en zegt tegen zijn vrouw: "Schatje, ik heb een nieuwe secretaresse. En weet je wat? Ze had een blauw-witte bh aan! Weet je wel, de kleuren van Turnhout. Nou ja, het stelt niet zo veel voor, maar het gaf me toch een goed gevoel."De volgende dag komt hij thuis, en zijn vrouw vraagt: "Hoe was het op je werk?" De man antwoordt: "Fantastisch, ik liet mijn gummetje vallen, bukte om het op te rappen, en weet je wat? Ze heeft ook een slipje in de kleuren van Turnhout! Goed, het stelt natuurlijk niet zo veel voor maar het gaf me toch een goed gevoel."
De volgende dag komt hij thuis en vraagt aan zijn vrouw: "Hoe was je dag, vandaag?" Zegt zij: "Goed hoor, we hebben een nieuwe melkboer. Zijn pik is 2 cm langer dan die van jou. Goed, het stelt natuurlijk niet zo veel voor, maar het gaf me toch een goed gevoel!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Condoom in de veranda (6.86/10)
Twee peuters komen elkaar tegen in de zandbak.Zegt de ene: "Zal ik jou een geheimpje vertellen?"
Zegt de ander: "Ja, graag!"
Zegt de ene: "Ik zag vanoch...
Mop verder lezen (Je hebt 65% gelezen)
365 x op een jaar (7.52/10)
Een man en zijn vrouw lopen op de veemarkt. Ze komen bij de stieren en bij de eerste stier staat een bord: "Deze stier heeft het afgelopen jaar 50 dekkingen gedaan." De vrouw zegt tegen haa...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
1 September (7.98/10)
Een kerel staat aan te schuiven aan de kassa van zijn lokale supermarkt wanneer hij merkt dat de knappe blondine achter hem haar hand opsteekt en naar hem glimlacht. Hij schrikt ervan dat zo'n bloedmo...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
