Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Antiek
Komt een trouwe klant de antiekzaak binnen en vraagt:-"Hebt u nog iets nieuws binnengekregen?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De vermoorde schoonmoeder (6.07/10)
Laat in de nacht komt een dronken man het politiekantoor binnen, loopt naar de dienstdoende agent en schreeuwt gevaarlijk terwijl hij met een bebloedde biljartkeu zwaait dat hij zijn schoonmoeder heef...Mop verder lezen (Je hebt 62% gelezen)
Werken in de zoo (7.92/10)
Een man zonder werk bekijkt de advertenties in de krant en leest dat ze een oppasser zoeken in de zoo. De man gaat zich gaan aanbieden maar krijgt een njet van de directeur: "Spijtig, ik heb zoju...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
De 3 dorstige vampieren (6.89/10)
Er zitten 3 vampieren op een dak wat bij te praten. Plotseling zegt de eerste: "Ik heb dorst!" waarna hij rechtspringt en wegfladdert... 2 uur later komt hij terug, met heel zijn mond onder ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)