Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
300% impotent
Een paar vrouwen staan op straat te kletsen, zegt de ene "Mijne man is 300 procent impotent" Waarop de andere zegt "ge kunt toch maar voor honderd procent impotent zijn?"Antwoord de eerste :"Jaja, da was hem al maar nu is hij van de trap gevallen, en hij heeft zo zijn middenvinger gebroken en een stuk van zijn tong gebeten"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Knecht en de laarzen (8.03/10)
Komt een knecht bij een boer werken op 1 voorwaarde dat hij geen seks zou hebben met z`n dochters. De knecht ziet z`n dochters en ze zijn zo knap en lekker... Maar hij houdt zich in. Tot op een moment...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Snelle Henkie (7/10)
In een dorpje op het platteland komt een nieuw meisje te wonen. Ze wordt al vrij snel door haar nieuwe vriendinnen gewaarschuwd voor snelle Henkie. "Die is zo verschrikkelijk snel, voor je het we...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Voodoo lul (7.83/10)
Een man gaat op zakenreis, maar is bang dat zijn vrouw vreemd zal gaan. Hij bedenkt dat als hij een sexspeeltje voor haar koopt waar ze geen genoeg van zal krijgen, hij ook nergens bang voor zal hoeve...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)