Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
300% impotent
Een paar vrouwen staan op straat te kletsen, zegt de ene "Mijne man is 300 procent impotent" Waarop de andere zegt "ge kunt toch maar voor honderd procent impotent zijn?"Antwoord de eerste :"Jaja, da was hem al maar nu is hij van de trap gevallen, en hij heeft zo zijn middenvinger gebroken en een stuk van zijn tong gebeten"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Meer tijd (6.27/10)
Een man vrijt voor de eerste keer met zijn vriendin op de achterbank van zijn auto. Als ze klaar zijn zucht hij:" Als ik geweten had dat je nog maagd was, had ik er meer tijd voor genomen." ...Mop verder lezen (Je hebt 67% gelezen)
Rodeo seks (7.38/10)
2 cowboys praten over hun favoriete seksstandje"Ik doe 't liefst de rodeo positie," zegt de eerste.
"Daar heb ik nog nooit van gehoord," zegt de andere.
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
You arent getting any (6.87/10)
A little boy came down to breakfast. Since they lived on a farm, his mother asked if he had done his tasks. "Not yet", said the little boy. His mother tells him he can't have any breakfast u...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
