Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Last van scheten
Komt een oud vrouwtje bij de dokter: "Dokter, ik heb zo'n last van winderigheid. Gelukkig heeft niemand er last van. Je hoort ze niet en je ruikt ze niet. Ik heb in de 5 minuten hier al minstens 15 scheten gelaten zonder dat u het merkte."De dokter zegt: "Nou, neemt u de ganse week maar deze pillen in 2x per dag, en kom volgende week terug."
De week erna komt de vrouw terug bij de dokter en zegt: "Dokter, ik weet niet welke pillen u me gegeven hebt, maar mijn scheten stinken nu wel verschrikkelijk!"
Zegt de dokter: "Mooi, nu dat uw neus ontstopt is, gaan we kijken of we ook iets aan uw gehoor kunnen doen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dappere brandweerman (7.04/10)
Staat een flat in brand; brandweer komt een beetje laat, zodat alle al uit de flat zijn gevlucht. Maar de brandweerman die kijkt nog eens goed en ziet rechts boven een raam waar nog een vrouw voor sta...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Agenten op pad (7.73/10)
2 Belgische agenten lopen op vrijdagavond door het bos. Ze denken er al aan dat ze straks een pintje gaan drinken, en dat ze een mooi weekend voor de boeg hebben. Maar dan zien ze een man aan een boom...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Ambtenaren... (7.09/10)
Wat hebben ze toch tegen ambtenaren????Die mensen doen toch niks.......
Mop verder lezen (Je hebt 238% gelezen)
