Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Het Club Brugge shirt

Een jongetje is in Rome met zijn ouders op vakantie. De ouders vinden het een goed idee nu ze toch in Rome zijn om de Paus een keer van dichtbij te zien.
De moeder zegt tegen het jongetje: "De Paus is een liefhebber van voetbal, trek je RC Genk shirt aan misschien stopt hij wel en kan je hem van dicht bij zien"

Zo gezegd zo gedaan het jongetje in zijn RC Genk shirt gaat samen met zijn ouders naar het voorplein waar er een massa mensen op de Paus aan het wachten zijn. Ze zien de Paus in de verte aankomen rijden, hij nadert tot op 100 meter voor ze en stopt precies voor een jongen met een Club Brugge shirt en zegt wat tegen hem, de jongen is natuurlijk helemaal teleurgesteld dus zegt de moeder: "Weet je wat, ik koop voor je een Brugge shirt en die trek je morgen ook aan en misschien stopt die dit keer voor jou!"

Dus zo gezegd zo gedaan, het jongetje trekt de volgende dag het Brugge shirt wat zijn moeder voor hem gekocht heeft aan en ze gaan weer naar het voorplein en ja hoor, de Paus komt aanrijden en dit keer stopt hij precies voor hun.
De Paus stapt uit en zegt tegen het jongetje: "Heb ik gisteren niet gezegd dat je op moest rotten?!"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Club Brugge hondje (6.95/10)

Een man belt naar het journaal met de opmerking dat hij een echt Club Brugge-hondje heeft. Nog dezelfde middag wordt hij geïnterviewd.

Interviewer : wat is een Club Brugge-hondje??

Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)


De r van racing (6.79/10)

Een werkloze neger gaat met zijn vrienden naar de autoraces. Deze vinden dat dit wel een job voor hem zou zijn. De neger vind dit geen slecht idee en gaat soliciteren bij de racingteams.
Hij ge...

Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)


Wereldbeker voetbal (7.73/10)

Een man had tickets voor twee goede plaatsen voor de finale van de Champions League. Terwijl hij daar zit komt een andere man naar beneden en vraagt of het zitje naast hem bezet is. "Neen," ...

Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)


Mop details

Categorie: Sport & Spel
Moppentapper: Beaverke
Datum: 20-12-2021
Maal bekeken: 14236
Aantal stemmen: 94
Gemiddelde score: 6.77

15
1
3
5
7
5
7
9
16
26
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish