Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hij wou een cola
Er komt een man een cafe binnen met een papegaai op zijn schouder en besteld een biertje.Direct roept de papegaai "ik wil een cola, ik wil een cola".
De man reageert er niet op.
De dag daarna komt de man weer het cafe binnen en besteld weer een biertje, weer roept de papegaai "ik wil een cola, ik wil een cola".
De man reageert weer niet. Zo gaat het een aantal dagen door, totdat de man het opeens zo zat is en tegen de papegaai zegt äls je nog 1 keer om cola zeurt dan nagel ik je aan de muur".
Toch weer zeurt de papegaai weer om cola en dus nagelt de man de papegaai aan de muur. Als de papegaai dan rechts van zich kijkt ziet hij een kruisje hangen met een afbeelding van Jezus erop dus vraagt de papegaai aan het beeldje "heb jij ook al te veel om cola gezeurd?
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Lid van de SP (6.91/10)
Een krokodil wil een politieke partij oprichten, dus gaat hij het bos in om partijgenoten te zoeken."Zeg beer, wil jij lid worden van mijn politieke partij?"
Beer: "Wat ...
Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
De 3 kuikentjes (6.52/10)
Jantje loopt door het bos. Opeens ziet hij een klein kuikentje lopen dat helemaal onder de stront zit. Hij pakt een pakje waar nog 3 zakdoekjes in zitten en maakt met 1 zakdoekje het kuikentje schoon,...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
The upcoming winter (6.58/10)
It was October and the Indians on a remote reservation asked their new Chief if the coming winter was going to be cold or mild. Since he was a Chief in a modern society he had never been taught the ol...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)